Wróć na początek strony Alt+0
Menu góra
Strona startowa Ogłoszenia
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Ogłoszenia, bieżące, menu 26 - BIP - Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Ogłoszenia

Data wytworzenia 2018-06-13, ostatniej modyfikacji 2018-06-13 10:05

Ogłoszenia

Szanowni Rodzice, 1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20.